RGC1/10C33R0FTP
MFR.Part #
RGC1/10C33R0FTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS