RMC1/32-3482FPA
MFR.Part #
RMC1/32-3482FPA
JLCPCB Part #
C6187562
Description
-55℃~+125℃ 30mW 34.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS