RMC1/8K9310DTP
MFR.Part #
RMC1/8K9310DTP
JLCPCB Part #
C5875917
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 931Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS