RLC10-2R20JTH
MFR.Part #
RLC10-2R20JTH
JLCPCB Part #
C2596941
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 125mW 2.2Ω Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS