RLC10-2R20FTH
MFR.Part #
RLC10-2R20FTH
JLCPCB Part #
C2596965
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 125mW 2.2Ω Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS