CPF0402B12K7E
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0402B12K7E
JLCPCB Part #
C3978507
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS