RLC10-1R30FTH
MFR.Part #
RLC10-1R30FTH
JLCPCB Part #
C2596998
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 1.3Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS