RLC10-1R60FTH
MFR.Part #
RLC10-1R60FTH
JLCPCB Part #
C4147098
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 1.6Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS