RGC1/8C3400FTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/8C3400FTP
Description
-55℃~+155℃ 250mW 340Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS