RLC10-1R50FTH
MFR.Part #
RLC10-1R50FTH
JLCPCB Part #
C4159680
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 1.5Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS