RMC1/8K20R0FTP
MFR.Part #
RMC1/8K20R0FTP
JLCPCB Part #
C908872
Description
-55℃~+155℃ 200V 20Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS