RGC1/8C1071BTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/8C1071BTP
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS