RMC10-180JTH
MFR.Part #
RMC10-180JTH
JLCPCB Part #
C323742
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18Ω 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS