RLC50-R110JTE
MFR.Part #
RLC50-R110JTE
JLCPCB Part #
C2598147
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 110mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS