RGC1/8C1021BTP
MFR.Part #
RGC1/8C1021BTP
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS