RGC1/16SK51R1DTH
MFR.Part #
RGC1/16SK51R1DTH
Description
-55℃~+155℃ 51.1Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS