RLC63KR560FTE
MFR.Part #
RLC63KR560FTE
JLCPCB Part #
C4178449
Description
-55℃~+155℃ 1W 560mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS