RGC1/8C3742BTP
MFR.Part #
RGC1/8C3742BTP
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.4kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS