RLC32-R200JTP
MFR.Part #
RLC32-R200JTP
JLCPCB Part #
C2597071
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 200mΩ 500mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS