RGC1/16SC3653FTH
MFR.Part #
RGC1/16SC3653FTH
Description
-55℃~+155℃ 365kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS