RLC63-R240FTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RLC63-R240FTE
JLCPCB Part #
C2598208
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 1W 240mΩ Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS