RGC1/10C1801FTP
MFR.Part #
RGC1/10C1801FTP
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS