RMC1/8-3300FTP
MFR.Part #
RMC1/8-3300FTP
JLCPCB Part #
C7288957
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS