RGC1/16C2261DTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/16C2261DTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.26kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS