RGC1/16SC5601FTH
MFR.Part #
RGC1/16SC5601FTH
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS