RGC1/10C2211BTP
MFR.Part #
RGC1/10C2211BTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.21kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS