RMC1/4K22R1FTE
MFR.Part #
RMC1/4K22R1FTE
JLCPCB Part #
C7288804
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS