RMC1/10K1151FTP
MFR.Part #
RMC1/10K1151FTP
JLCPCB Part #
C7343531
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS