RGC1/16C1371DTP
MFR.Part #
RGC1/16C1371DTP
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS