RMC1-126JTE
MFR.Part #
RMC1-126JTE
JLCPCB Part #
C7288547
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 12MΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS