RMC1/2-682JTE
MFR.Part #
RMC1/2-682JTE
JLCPCB Part #
C5726324
Description
-55℃~+155℃ 6.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS