RGC1/16K14R0FTP
MFR.Part #
RGC1/16K14R0FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS