RGC1/10C68R1DTP
MFR.Part #
RGC1/10C68R1DTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS