RLC32K9R10FTP
MFR.Part #
RLC32K9R10FTP
JLCPCB Part #
C4193785
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS