AHA2.54-4A-12
Extended
Manufacturer
JXTCONN
MFR.Part #
AHA2.54-4A-12
JLCPCB Part #
C53207501
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12.5mm 1x4P 2.5mm 250V 3A 4 4P 6.38mm 7mm Beige Copper alloy LCP Through Hole Tin UL94V-0 XHB 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS