A200N01-0B3P51-H20C28
MFR.Part #
A200N01-0B3P51-H20C28
JLCPCB Part #
C49297185
Package
Plugin,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5A 1x3P 2.8mm 2mm 2mm 3.9mm 3P Black Brass Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=2mm Pin Headers ROHS