A200M01-0B8P51-H20C28
MFR.Part #
A200M01-0B8P51-H20C28
JLCPCB Part #
C49297194
Package
Plugin,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A 2 2.8mm 2mm 2mm 2mm 2x4P 3.9mm 8P Black Brass Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=2mm Pin Headers ROHS