JVS35V47M6X4
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
JVS35V47M6X4
JLCPCB Part #
C51953394
Package
SMD,D6.3xL4.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 35V 4.5mm 47uF 50mA@120Hz 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL4.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS