3266X-1-201
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
3266X-1-201
JLCPCB Part #
C52754324
Package
插件-3P,6.8x4.7mm
Description
12 200Ω 500mW ±10% ±250ppm/℃ 插件-3P,6.8x4.7mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS