SMAJ20CA
Extended
Manufacturer
JUXING
MFR.Part #
SMAJ20CA
JLCPCB Part #
C5356051
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-65℃~+150℃ 12.3A 1uA 20V 22.2V 32.4V 400W@10/1000us TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS