SL20100DS
Extended
Manufacturer
JUXING
MFR.Part #
SL20100DS
JLCPCB Part #
C19193778
Package
TO-252
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100V 180A 20A 600mV@20A 650uA TO-252 Schottky Diodes ROHS