BZT52C2V4
Extended
Manufacturer
JUXING
MFR.Part #
BZT52C2V4
JLCPCB Part #
C5279942
Package
SOD-123W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 2.2V~2.6V 2.4V 500mW 50uA@1V 600Ω SOD-123W Zener Diodes ROHS