MM1Z30BW
Extended
Manufacturer
JUXING
MFR.Part #
MM1Z30BW
JLCPCB Part #
C5365474
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@23V 29.4V~30V 30V 500mW 80Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS