SMCJ18CA
Extended
Manufacturer
JUXING
MFR.Part #
SMCJ18CA
JLCPCB Part #
C3011141
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 18V 1uA 20V 29.2V 51.4A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS