JWMPP85-474K450VDCP10C5
MFR.Part #
JWMPP85-474K450VDCP10C5
JLCPCB Part #
C47279124
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 450V 470nF Metallized Polypropylene ±10% Plugin,P=10mm Film Capacitors ROHS