JWMPP85-684K500VDCP15D7
MFR.Part #
JWMPP85-684K500VDCP15D7
JLCPCB Part #
C47279138
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 500V 680nF Metallized Polypropylene ±10% Plugin,P=15mm Film Capacitors ROHS