JWMPP85-474K500VDCP10C6
MFR.Part #
JWMPP85-474K500VDCP10C6
JLCPCB Part #
C47279123
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 470nF 500V Metallized Polypropylene ±10% Plugin,P=10mm Film Capacitors ROHS