JWMPP92-823J1.2KVDCP15D8
MFR.Part #
JWMPP92-823J1.2KVDCP15D8
JLCPCB Part #
C47279048
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 1.2kV 82nF Metallized Polypropylene ±5% Plugin,P=15mm Film Capacitors ROHS