MEF473K2J3AA320MA1
Extended
Manufacturer
JOEY
MFR.Part #
MEF473K2J3AA320MA1
JLCPCB Part #
C4355270
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 47nF 630V ±10% 插件,P=7.5mm Film Capacitors ROHS