MIB154J2E2AA220MA1
Extended
Manufacturer
JOEY
MFR.Part #
MIB154J2E2AA220MA1
JLCPCB Part #
C4355451
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+105℃ 150nF 250V ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS